GALO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GALO

Toto je forum aliance GALO
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Připomínky k vedení aneb Co by se v GALO-S mělo změnit

Goto down 
+2
Marplova
Elenius
6 posters
AutorZpráva
Elenius
Svobodník
Svobodník



Po?et p?ísp?vk? : 61
Join date : 22. 08. 07

Připomínky k vedení aneb Co by se v GALO-S mělo změnit Empty
PříspěvekPředmět: Připomínky k vedení aneb Co by se v GALO-S mělo změnit   Připomínky k vedení aneb Co by se v GALO-S mělo změnit Icon_minitimeTue Sep 25 2007, 21:04

Zde prosím uvádějte své připomínky k širší diskuzi.
Návrat nahoru Goto down
Marplova
Vojín
Vojín



Po?et p?ísp?vk? : 13
Join date : 22. 08. 07

Připomínky k vedení aneb Co by se v GALO-S mělo změnit Empty
PříspěvekPředmět: Re: Připomínky k vedení aneb Co by se v GALO-S mělo změnit   Připomínky k vedení aneb Co by se v GALO-S mělo změnit Icon_minitimeTue Sep 25 2007, 22:04

Zdravím.
Možná, že jsem opravdu jediná, koho zaráží založení dceřiné aliance, aniž by o tom byla jediná zmínka na fóru. Bylo mi vysvětleno, že je to z důvodu toho, že jsme pomalí v rozhodování, s čímž celkem souhlasím, ale i tak to pro mě není dostatečný důvod pro to, aby tam nemohla být alespoň řádka, že se něco takového chystá.
Také se mi tak úplně nelíbí, že v poslední době vše co se týká důležitých rozhodnutí aliance je věcí jen "vedoucí trojky". Jako člen aliance bych chtěla mít možnost napsat svůj názor na věc.
Snažím se číst fórum opravdu pravidelně a k příspěvkům, které se mně týkají, se vyjadřovat. A to, že někdo fórum nečte a pro vedení je to důvod k tomu, tam důležité věci nepsat, tak to ho můžeme rovnou zrušit.
Když jsem tohle napsala naší zakladatelce, měla jsem v tu ránu její hlavu na talíři. Zajímavá taktika řešení, ale na mě poněkud hysterická.
NECHCI nové vedení, ale také nechci být bita, když vyjádřím svůj názor.
Souhlasím s tím, že hodně věcem nerozumím a je lepší, když je rozhodne někdo, kdo v tom má přehled. Ale měli by jsme být celek, který umí uvnitř komunikovat.
Návrat nahoru Goto down
RaulG
Moderátor
Moderátor



Po?et p?ísp?vk? : 74
Join date : 22. 08. 07

Připomínky k vedení aneb Co by se v GALO-S mělo změnit Empty
PříspěvekPředmět: Re: Připomínky k vedení aneb Co by se v GALO-S mělo změnit   Připomínky k vedení aneb Co by se v GALO-S mělo změnit Icon_minitimeWed Sep 26 2007, 00:11

Vazena .. snazila jsem se ti vysvetlit proc dcerina vznikla ... klidne to prepisu i sem i duvody proc se spousta veci neresi na foru .. protoze ho malo kdo cte !!!!!!!. Snazila jsem se vysvetlit ze delam ( nebo spise delame) to nejlepsi pro alianci na ukor mnohdy svych vlastnich vesnicek.
Ve chvili kdy mi napises to cos mi napsala (ze si v podstatete prejes vladu lidu, a jestli nahodou nejsme alinace jen pro VIP (coz povazuju temer za urazku po tom co vsechno jsem ja, Bacardi a Elenius pro tuhle ali udelali ) nevidim jine reseni nez abdikaci.
to je vse co k tomu hodlam dodat a k te histerii...
mozna ze ty mas kristalovou kouli a vis jak kdo co pise .. ja ji nevlastnim... jen se drzim pravidla ze moudrejsi ustoupi. Pokud by vazne prevladal nazor ze aliance se ma diky me spatne odejdu ...
Návrat nahoru Goto down
Marplova
Vojín
Vojín



Po?et p?ísp?vk? : 13
Join date : 22. 08. 07

Připomínky k vedení aneb Co by se v GALO-S mělo změnit Empty
PříspěvekPředmět: Re: Připomínky k vedení aneb Co by se v GALO-S mělo změnit   Připomínky k vedení aneb Co by se v GALO-S mělo změnit Icon_minitimeWed Sep 26 2007, 00:25

Tohle nemá cenu, já se s tebou nebudu hádat. Vyloženě na mě útočíš a na to já nemám náladu ani čas. Za zeptání se většinou nic nedává, ale u tebe by člověk mohl přijít o hlavu. Ustupuji, nadávej si na mě jak je libo.
Návrat nahoru Goto down
Quarts
Vojín
Vojín



Po?et p?ísp?vk? : 7
Join date : 23. 09. 07

Připomínky k vedení aneb Co by se v GALO-S mělo změnit Empty
PříspěvekPředmět: Re: Připomínky k vedení aneb Co by se v GALO-S mělo změnit   Připomínky k vedení aneb Co by se v GALO-S mělo změnit Icon_minitimeWed Sep 26 2007, 18:20

Volit vládu,slyšel jsi to?No já bych vás hnal! ...zasveceni pochopi Very Happy
Návrat nahoru Goto down
drsny kure
Vojín
Vojín



Po?et p?ísp?vk? : 8
Join date : 28. 08. 07

Připomínky k vedení aneb Co by se v GALO-S mělo změnit Empty
PříspěvekPředmět: Re: Připomínky k vedení aneb Co by se v GALO-S mělo změnit   Připomínky k vedení aneb Co by se v GALO-S mělo změnit Icon_minitimeWed Sep 26 2007, 20:15

ja by sem nechal stavajici vedeni podle me to delaj asi nejlip z nas a marlpova to ze si nevedela o rozdeleni znamena ze taky nectes forum
Návrat nahoru Goto down
hurvajsz
Vojín
Vojín
hurvajsz


Po?et p?ísp?vk? : 25
Join date : 22. 08. 07

Připomínky k vedení aneb Co by se v GALO-S mělo změnit Empty
PříspěvekPředmět: Re: Připomínky k vedení aneb Co by se v GALO-S mělo změnit   Připomínky k vedení aneb Co by se v GALO-S mělo změnit Icon_minitimeWed Sep 26 2007, 21:10

podle mne by se tenhle topic měl uzavřít, a měl by vzniknout nová, který bude určen pro připomínky, jen bych požádal všechny kdo do něj budou psát, aby si to co napíší po sobě přečetli, a zvážili zdali to je opravdu to co chtějí povědět, a až to budete číst, zkuste se vžít do role toho komu připomínku směřujete, říká se tomu empatie, a není to k zahození, protože pak se dají problémy vyřešit klidnější formou. takže lidi, prosím už nerozebírejte věci co jsou dokonány. Neutral
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Připomínky k vedení aneb Co by se v GALO-S mělo změnit Empty
PříspěvekPředmět: Re: Připomínky k vedení aneb Co by se v GALO-S mělo změnit   Připomínky k vedení aneb Co by se v GALO-S mělo změnit Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Připomínky k vedení aneb Co by se v GALO-S mělo změnit
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» SESTERSKE ALIANCE GALO-JIH A GALO-SEVER R E F E R E N D U M
» Nazor na vedeni aliance
» Aliance GALO-J?

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
GALO :: Informace - SEVER :: Stav ALI-
Přejdi na: