GALO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GALO

Toto je forum aliance GALO
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 SESTERSKE ALIANCE GALO-JIH A GALO-SEVER R E F E R E N D U M

Goto down 
+18
megabass
ťokis
Galathea
zaja
drsny kure
Killer Street
ivo1111
Ornel
Marplova
lukmajstr
Elenius
pepe
Leo18
xardas1
Dachen
Bacardi33
RaulG
Nuwy
22 posters

Rozdelit ci ne?
ANO
SESTERSKE ALIANCE GALO-JIH A GALO-SEVER R E F E R E N D U M Vote_lcap75%SESTERSKE ALIANCE GALO-JIH A GALO-SEVER R E F E R E N D U M Vote_rcap
 75% [ 27 ]
NE
SESTERSKE ALIANCE GALO-JIH A GALO-SEVER R E F E R E N D U M Vote_lcap25%SESTERSKE ALIANCE GALO-JIH A GALO-SEVER R E F E R E N D U M Vote_rcap
 25% [ 9 ]
Celkem hlasů : 36
 
Poll closed

AutorZpráva
Nuwy
Admin
Admin
Nuwy


Po?et p?ísp?vk? : 36
Join date : 22. 08. 07
Age : 36

SESTERSKE ALIANCE GALO-JIH A GALO-SEVER R E F E R E N D U M Empty
PříspěvekPředmět: SESTERSKE ALIANCE GALO-JIH A GALO-SEVER R E F E R E N D U M   SESTERSKE ALIANCE GALO-JIH A GALO-SEVER R E F E R E N D U M Icon_minitimeTue Sep 04 2007, 22:21

RaulG napsala
citace :
https://galo-4ever.forumczech.com/Dulezite-oznameni-f1/Vytvooeni-nasi-sesterske-ali-Galo2-t24.htm


zadam kazdeho aby tu napsal po precteni predchoziho topicu jestli je pro rozdeleni a nebo proti a duvod ...

kazdy si to rozmyslete a vlozte jen jeden jediny prispevek abychom se v tom vyznali ...

dekuji

Udelal jsem novy topik aby zde byla anketa. Taky jsem napiste na jake urovni mate ambasadu:!: Exclamation Exclamation Exclamation

btw: Mam ambasadu na levelu 13
Návrat nahoru Goto down
https://galo-4ever.forumczech.com
RaulG
Moderátor
Moderátor



Po?et p?ísp?vk? : 74
Join date : 22. 08. 07

SESTERSKE ALIANCE GALO-JIH A GALO-SEVER R E F E R E N D U M Empty
PříspěvekPředmět: Re: SESTERSKE ALIANCE GALO-JIH A GALO-SEVER R E F E R E N D U M   SESTERSKE ALIANCE GALO-JIH A GALO-SEVER R E F E R E N D U M Icon_minitimeTue Sep 04 2007, 22:46

amb. na levelu 10 a muj nazor myslim vsichni znate jsem pro a duvody jsem uvedla vedle ..


Naposledy upravil dne Wed Sep 05 2007, 20:39, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Bacardi33
Vojín
Vojín
Bacardi33


Po?et p?ísp?vk? : 37
Join date : 23. 08. 07
Age : 50

SESTERSKE ALIANCE GALO-JIH A GALO-SEVER R E F E R E N D U M Empty
PříspěvekPředmět: Re: SESTERSKE ALIANCE GALO-JIH A GALO-SEVER R E F E R E N D U M   SESTERSKE ALIANCE GALO-JIH A GALO-SEVER R E F E R E N D U M Icon_minitimeTue Sep 04 2007, 22:49

ambasádu má na 5 lvl. hasoval jsem pro . důvody jsem již uvedl
Návrat nahoru Goto down
Dachen
Vojín
Vojín



Po?et p?ísp?vk? : 48
Join date : 22. 08. 07

SESTERSKE ALIANCE GALO-JIH A GALO-SEVER R E F E R E N D U M Empty
PříspěvekPředmět: Re: SESTERSKE ALIANCE GALO-JIH A GALO-SEVER R E F E R E N D U M   SESTERSKE ALIANCE GALO-JIH A GALO-SEVER R E F E R E N D U M Icon_minitimeTue Sep 04 2007, 23:06

Kdo čte fórum,tak můj názor zná....stejně,jako ví,že bych se přikláněl spíš k rozdělení na GALO-JIH a GALO-SEVER...podle toho,jak to rozdělila RaulG....než aby se odpojilo 5 lidí a snažilo se začít od znova pod názvem GALO2 ....................a k tomu leadrovi Galo-sever....osobne bych byl pro RaulG,podle toho jak ji znám tu z fóra,tak je to človíček,který má zájem...........každopádně až se rozhodnete kdo to teda bude,tak dejte vědět.... přispěju na Ambasadu
Návrat nahoru Goto down
xardas1
Vojín
Vojín



Po?et p?ísp?vk? : 7
Join date : 23. 08. 07

SESTERSKE ALIANCE GALO-JIH A GALO-SEVER R E F E R E N D U M Empty
PříspěvekPředmět: Re: SESTERSKE ALIANCE GALO-JIH A GALO-SEVER R E F E R E N D U M   SESTERSKE ALIANCE GALO-JIH A GALO-SEVER R E F E R E N D U M Icon_minitimeTue Sep 04 2007, 23:19

Také by se mi více líbilo SEVER a JICH než 1 a 2. Wink
Návrat nahoru Goto down
Leo18
Vojín
Vojín
Leo18


Po?et p?ísp?vk? : 16
Join date : 23. 08. 07
Age : 50

SESTERSKE ALIANCE GALO-JIH A GALO-SEVER R E F E R E N D U M Empty
PříspěvekPředmět: Re: SESTERSKE ALIANCE GALO-JIH A GALO-SEVER R E F E R E N D U M   SESTERSKE ALIANCE GALO-JIH A GALO-SEVER R E F E R E N D U M Icon_minitimeTue Sep 04 2007, 23:30

Ano. Ambasáda lvl 9.
Návrat nahoru Goto down
pepe
Vojín
Vojín



Po?et p?ísp?vk? : 20
Join date : 23. 08. 07

SESTERSKE ALIANCE GALO-JIH A GALO-SEVER R E F E R E N D U M Empty
PříspěvekPředmět: Re: SESTERSKE ALIANCE GALO-JIH A GALO-SEVER R E F E R E N D U M   SESTERSKE ALIANCE GALO-JIH A GALO-SEVER R E F E R E N D U M Icon_minitimeWed Sep 05 2007, 00:14

me se take nejvic zamluva sever a jih!!! je to vymyslene dobre a mylsim ze by to mohlo klapat... hlavne se musi zvoliz zakladatel, ktery bude mit dobre rozsirenou ambasadu Basketball
Návrat nahoru Goto down
Elenius
Svobodník
Svobodník



Po?et p?ísp?vk? : 61
Join date : 22. 08. 07

SESTERSKE ALIANCE GALO-JIH A GALO-SEVER R E F E R E N D U M Empty
PříspěvekPředmět: Re: SESTERSKE ALIANCE GALO-JIH A GALO-SEVER R E F E R E N D U M   SESTERSKE ALIANCE GALO-JIH A GALO-SEVER R E F E R E N D U M Icon_minitimeWed Sep 05 2007, 00:30

Můj názor je pravidelným čtenářům fóra jistě také znám. V podstatě souhlasím s názorem hráče Bacardi33, který vyjádřil ve svém vyčerpávajícím elaborátu, který jsme všichni našli v poště.
Jen bych k tomu přidal svoji vizi, jak by to případné rozdělení mělo vypadat:

1. Předpokládám, že vedení GALO-JIH bude tvořit nynější vedení, které je vesměs z jižní části aliance.

2. Přechod do GALO-SEVER bude dobrovolný.

3. Hráči, kteří budou chtít přejít do nově vytvořené GALO-SEVER si zvolí své vedení.

4. Zvolený jedinec se neprodleně pustí s pomocí ostatních do výstavby ambasády.

5. Zároveň s počátkem výstavby je třeba oslovovat vytipované potenciální členy jak pro GALO-SEVER, tak pro GALO-JIH. Pro koho je to novinka, viz. https://galo-4ever.forumczech.com/Nabor-novych-elenu-f7/prijmani-hracu-t41.htm
Podle odezvy a zájmu o vstup do jedné či druhé se stanoví potřebná úroveň ambasády pro GALO-SEVER a podle toho se stanoví datum a čas rozdělení, aby se na to každý hráč mohl připravit. Jak stávající členové GALO, tak ti nově příchozí.
Je nutné, aby se do toho zapojilo co nejvíc lidí ze severu, je to hlavně v jejich zájmu. Hlavně těch na hranicích aliance (jako např. já). Netroufáte-li si někoho oslovit, ozvěte se severním diplomatům. Ti by ale měli především informovat okolní aliance, se kterými máme už teď nějaké smlouvy, že dojde k vytvoření severní části a předjednat s nimi platnost smluv. Jen by to chtělo hodně opatrně, aby nějakou z těch aliancí nenapadlo, že budeme lehké sousto něco si na nás zkusí.

Provede-li se bod 5 opravdu dobře, můžou vzniknout na první pohled dvě silné aliance, které spolu spolupracují. Ve skutečnosti to hlavně v GALO-SEVER bude ze začátku o tvrdé práci a komunikaci. Já osobně v tom vidím výzvu a hodlám se na růstu aliance podílet jak jen bude za potřebí. S hráči jako je Bacardi33 či RaulG do toho půjdu rád a beze strachu, že to bude fiasko. A najde-li se na severu více hráčů s takovým přístupem jako mají oni, bude sever rychle nahoru.

Vše je samozřejmě podmíněno tím, že toto referendum se vysloví pro rozdělení.

Pro lepší představu přikládám současnou mapu rozložení členů aliance GALO
http://travmap.shishnet.org/map.php?lang=cs&server=s5.travian.cz&alliance=GALO&lines=on&groupby=player&casen=on&format=png&

Moje ambasáda se těší hodnotě lvl. 1


Naposledy upravil dne Wed Sep 05 2007, 15:14, celkově upraveno 3 krát
Návrat nahoru Goto down
lukmajstr
Vojín
Vojín



Po?et p?ísp?vk? : 15
Join date : 24. 08. 07
Age : 38
Location : King Banik

SESTERSKE ALIANCE GALO-JIH A GALO-SEVER R E F E R E N D U M Empty
PříspěvekPředmět: Re: SESTERSKE ALIANCE GALO-JIH A GALO-SEVER R E F E R E N D U M   SESTERSKE ALIANCE GALO-JIH A GALO-SEVER R E F E R E N D U M Icon_minitimeWed Sep 05 2007, 01:10

Sice sem hlasoval proti ale sem jen proti navrhu sever-jih. zpravu ste asi vsichni cetli tak muj nazor znate
Návrat nahoru Goto down
Marplova
Vojín
Vojín



Po?et p?ísp?vk? : 13
Join date : 22. 08. 07

SESTERSKE ALIANCE GALO-JIH A GALO-SEVER R E F E R E N D U M Empty
PříspěvekPředmět: Re: SESTERSKE ALIANCE GALO-JIH A GALO-SEVER R E F E R E N D U M   SESTERSKE ALIANCE GALO-JIH A GALO-SEVER R E F E R E N D U M Icon_minitimeWed Sep 05 2007, 12:31

Jsem proti rozdělení ali, souhlasím s Ivem a Jullietou. Ač uznávám, že je i dost rozumných důvodů pro, zamlouvalo by se mi spíše založení dvou podpůrných aliancí, jedné pro sever a druhé pro jih.

Pakliže dojde k rozdělení naší aliance, přiklonila bych se k názvu SEVER a JIH, nezní to tak podřízeně.

Ambasádu mám na úrovni 9.
Návrat nahoru Goto down
Ornel
Vojín
Vojín



Po?et p?ísp?vk? : 2
Join date : 28. 08. 07

SESTERSKE ALIANCE GALO-JIH A GALO-SEVER R E F E R E N D U M Empty
PříspěvekPředmět: Re: SESTERSKE ALIANCE GALO-JIH A GALO-SEVER R E F E R E N D U M   SESTERSKE ALIANCE GALO-JIH A GALO-SEVER R E F E R E N D U M Icon_minitimeWed Sep 05 2007, 15:12

Po přečtení všech vašich názorů jsem pro rozdělení ali na severní a jižní část.
Ambasádu mám na jedničce.

Z časových důvodů musím ale hru na tomto serveru zrušit. Pokud máte někdo o mou vesnici zájem, dejte mi vědět.....nerada bych ji nechala jen tak napospas okolí
Návrat nahoru Goto down
ivo1111
Moderátor
Moderátor



Po?et p?ísp?vk? : 58
Join date : 23. 08. 07

SESTERSKE ALIANCE GALO-JIH A GALO-SEVER R E F E R E N D U M Empty
PříspěvekPředmět: Re: SESTERSKE ALIANCE GALO-JIH A GALO-SEVER R E F E R E N D U M   SESTERSKE ALIANCE GALO-JIH A GALO-SEVER R E F E R E N D U M Icon_minitimeWed Sep 05 2007, 15:46

Takže muj nazor znate,nejsem diktator a tak rozhodněte vy.Rad bych hlasovani nechal do patku a v sobotu věděl zakladatele ať mužem řešit jine věci.Jinak souhlasim s lukmajstrem
Návrat nahoru Goto down
Killer Street
Vojín
Vojín
Killer Street


Po?et p?ísp?vk? : 25
Join date : 23. 08. 07

SESTERSKE ALIANCE GALO-JIH A GALO-SEVER R E F E R E N D U M Empty
PříspěvekPředmět: Re: SESTERSKE ALIANCE GALO-JIH A GALO-SEVER R E F E R E N D U M   SESTERSKE ALIANCE GALO-JIH A GALO-SEVER R E F E R E N D U M Icon_minitimeWed Sep 05 2007, 15:48

Ornel napsal:
Po přečtení všech vašich názorů jsem pro rozdělení ali na severní a jižní část.
Ambasádu mám na jedničce.

Z časových důvodů musím ale hru na tomto serveru zrušit. Pokud máte někdo o mou vesnici zájem, dejte mi vědět.....nerada bych ji nechala jen tak napospas okolí

Já bych si ji klidně vzal
Návrat nahoru Goto down
drsny kure
Vojín
Vojín



Po?et p?ísp?vk? : 8
Join date : 28. 08. 07

SESTERSKE ALIANCE GALO-JIH A GALO-SEVER R E F E R E N D U M Empty
PříspěvekPředmět: Re: SESTERSKE ALIANCE GALO-JIH A GALO-SEVER R E F E R E N D U M   SESTERSKE ALIANCE GALO-JIH A GALO-SEVER R E F E R E N D U M Icon_minitimeWed Sep 05 2007, 16:39

ja bych souhlasil s eleninem je to asi ten nejlepsi spusob jak se rozdelit
Návrat nahoru Goto down
zaja
Vojín
Vojín



Po?et p?ísp?vk? : 14
Join date : 22. 08. 07

SESTERSKE ALIANCE GALO-JIH A GALO-SEVER R E F E R E N D U M Empty
PříspěvekPředmět: Re: SESTERSKE ALIANCE GALO-JIH A GALO-SEVER R E F E R E N D U M   SESTERSKE ALIANCE GALO-JIH A GALO-SEVER R E F E R E N D U M Icon_minitimeWed Sep 05 2007, 17:02

ambasádu máme na 5 lvl a já se přikláním k ivo1111, jinak pokud se rozdělíme tak jsem pro Sever - Jih
Návrat nahoru Goto down
Galathea
Vojín
Vojín



Po?et p?ísp?vk? : 39
Join date : 22. 08. 07
Age : 38

SESTERSKE ALIANCE GALO-JIH A GALO-SEVER R E F E R E N D U M Empty
PříspěvekPředmět: Re: SESTERSKE ALIANCE GALO-JIH A GALO-SEVER R E F E R E N D U M   SESTERSKE ALIANCE GALO-JIH A GALO-SEVER R E F E R E N D U M Icon_minitimeWed Sep 05 2007, 20:27

Taky jsem pro rozdělení sever - jih ale pro společné forum... ktere by melo 2 soukrome casti - aby se nestalo, ze nekdo bude vynaset informace o ostatnich, jako Ivo pri utocich na Nuwyho podeziral - myslim, ze to byl Novak, ale nejsem si jista...
Návrat nahoru Goto down
ťokis
Vojín
Vojín



Po?et p?ísp?vk? : 14
Join date : 23. 08. 07

SESTERSKE ALIANCE GALO-JIH A GALO-SEVER R E F E R E N D U M Empty
PříspěvekPředmět: Re: SESTERSKE ALIANCE GALO-JIH A GALO-SEVER R E F E R E N D U M   SESTERSKE ALIANCE GALO-JIH A GALO-SEVER R E F E R E N D U M Icon_minitimeWed Sep 05 2007, 20:37

Hlasoval jsem pro a ambasáda na 1.
Návrat nahoru Goto down
megabass
Vojín
Vojín



Po?et p?ísp?vk? : 7
Join date : 01. 09. 07

SESTERSKE ALIANCE GALO-JIH A GALO-SEVER R E F E R E N D U M Empty
PříspěvekPředmět: Re: SESTERSKE ALIANCE GALO-JIH A GALO-SEVER R E F E R E N D U M   SESTERSKE ALIANCE GALO-JIH A GALO-SEVER R E F E R E N D U M Icon_minitimeWed Sep 05 2007, 21:05

já nevim em to pride difný se dellit ...já bych se proste delit enchtel...........hlasoval sem proti........ale zatim je víc hlasu pro.....


lol!
Návrat nahoru Goto down
KADEL-VW
Vojín
Vojín



Po?et p?ísp?vk? : 4
Join date : 22. 08. 07

SESTERSKE ALIANCE GALO-JIH A GALO-SEVER R E F E R E N D U M Empty
PříspěvekPředmět: Re: SESTERSKE ALIANCE GALO-JIH A GALO-SEVER R E F E R E N D U M   SESTERSKE ALIANCE GALO-JIH A GALO-SEVER R E F E R E N D U M Icon_minitimeWed Sep 05 2007, 21:26

hlasoval jsem pro ano...nazev sever a jih
Návrat nahoru Goto down
+00th
Vojín
Vojín



Po?et p?ísp?vk? : 2
Join date : 05. 09. 07

SESTERSKE ALIANCE GALO-JIH A GALO-SEVER R E F E R E N D U M Empty
PříspěvekPředmět: Re: SESTERSKE ALIANCE GALO-JIH A GALO-SEVER R E F E R E N D U M   SESTERSKE ALIANCE GALO-JIH A GALO-SEVER R E F E R E N D U M Icon_minitimeThu Sep 06 2007, 00:04

jsem pro rozdělení na sever a jih z důvodu zlepšení koordinace a růstu,

jinak ksem rád že jsem to forum rozjel Surprised
Návrat nahoru Goto down
hurvajsz
Vojín
Vojín
hurvajsz


Po?et p?ísp?vk? : 25
Join date : 22. 08. 07

SESTERSKE ALIANCE GALO-JIH A GALO-SEVER R E F E R E N D U M Empty
PříspěvekPředmět: Re: SESTERSKE ALIANCE GALO-JIH A GALO-SEVER R E F E R E N D U M   SESTERSKE ALIANCE GALO-JIH A GALO-SEVER R E F E R E N D U M Icon_minitimeThu Sep 06 2007, 12:00

chybělo mi v hlasování více možností, takže jsem se přiklonil k proti, nicméně bych to udělal, jak říkal ivo1111 vytvořil bych druhou ali a postupně by si lidi vybrali kam chcou a přešli, předpokládám že by vzniklo severní a jižní křídlo, každopádně bych na to nespěchal, a provedl to s ozvahouaby to na venek nevypadalo, že máme nějaké problémy, jinak s fórem bych to udělal, tak, že bych nechal tohle, pro obě ali a nedělal bych soukromé sekce, jen bych to udělal tak aby to bylo přehledné, pro příklad sekce: obrana jih, obrana sever,... protože když tu vzniknou dvě fóra, tak nám to rozdělení bude nakonec akorát na obtíž, protože ztratíme vlákno které to drží po kupě.
Návrat nahoru Goto down
Passi
Vojín
Vojín



Po?et p?ísp?vk? : 3
Join date : 22. 08. 07

SESTERSKE ALIANCE GALO-JIH A GALO-SEVER R E F E R E N D U M Empty
PříspěvekPředmět: Re: SESTERSKE ALIANCE GALO-JIH A GALO-SEVER R E F E R E N D U M   SESTERSKE ALIANCE GALO-JIH A GALO-SEVER R E F E R E N D U M Icon_minitimeThu Sep 06 2007, 20:31

Jsem pro rozdělení...
Nejlepší by podle mě bylo rozdělení SEVER-JIH Wink
Návrat nahoru Goto down
pepe
Vojín
Vojín



Po?et p?ísp?vk? : 20
Join date : 23. 08. 07

SESTERSKE ALIANCE GALO-JIH A GALO-SEVER R E F E R E N D U M Empty
PříspěvekPředmět: Re: SESTERSKE ALIANCE GALO-JIH A GALO-SEVER R E F E R E N D U M   SESTERSKE ALIANCE GALO-JIH A GALO-SEVER R E F E R E N D U M Icon_minitimeThu Sep 06 2007, 23:43

ano... podle me taky! a newim proc se to nelibi hlavne jizanum, kdyz jich to tolik neoslabi jak nas... scratch podle me bychom to zvladli... ale uz bychom konecne mohli pohnout...toto tema uz je otevreno nekolik dni a furt se newi jestli ano ci ne! kazdopadne cim vic budeme otalet tim vic ztratime dobrych zajemcu do ali...
Návrat nahoru Goto down
Elenius
Svobodník
Svobodník



Po?et p?ísp?vk? : 61
Join date : 22. 08. 07

SESTERSKE ALIANCE GALO-JIH A GALO-SEVER R E F E R E N D U M Empty
PříspěvekPředmět: Re: SESTERSKE ALIANCE GALO-JIH A GALO-SEVER R E F E R E N D U M   SESTERSKE ALIANCE GALO-JIH A GALO-SEVER R E F E R E N D U M Icon_minitimeFri Sep 07 2007, 00:06

pepe napsal:
ano... podle me taky! a newim proc se to nelibi hlavne jizanum, kdyz jich to tolik neoslabi jak nas... scratch podle me bychom to zvladli... ale uz bychom konecne mohli pohnout...toto tema uz je otevreno nekolik dni a furt se newi jestli ano ci ne! kazdopadne cim vic budeme otalet tim vic ztratime dobrych zajemcu do ali...
ivo1111 psal:

Hlasovani potrva do patku do 18:00 hod.V sobotu se musime domluvit na novem zakladateli ať mužem poslat suroviny na ambasadu a začit pracovat,čim dyl otalime tak nam utikaji novi a silni hrači co mě pořad žadaji o vstup do ali.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





SESTERSKE ALIANCE GALO-JIH A GALO-SEVER R E F E R E N D U M Empty
PříspěvekPředmět: Re: SESTERSKE ALIANCE GALO-JIH A GALO-SEVER R E F E R E N D U M   SESTERSKE ALIANCE GALO-JIH A GALO-SEVER R E F E R E N D U M Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
SESTERSKE ALIANCE GALO-JIH A GALO-SEVER R E F E R E N D U M
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Aliance GALO-J?

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
GALO :: Archív :: Odpad-
Přejdi na: