GALO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GALO

Toto je forum aliance GALO
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Aliance GALO-J?

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Leo18
Vojín
Vojín
Leo18


Po?et p?ísp?vk? : 16
Join date : 23. 08. 07
Age : 50

Aliance GALO-J? Empty
PříspěvekPředmět: Aliance GALO-J?   Aliance GALO-J? Icon_minitimeWed Sep 26 2007, 01:28

Všichni kteří jsou ochotni mě následovat do nové GALO-J (může to být i jiný název takže sem s vašimi nápady) pište prosím sem nebo rovnou mi. Je v jednání i přestup hráčů z jiných aliancí, budu se snažit vás informovat.
Návrat nahoru Goto down
Mafko
Vojín
Vojín



Po?et p?ísp?vk? : 32
Join date : 30. 08. 07

Aliance GALO-J? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aliance GALO-J?   Aliance GALO-J? Icon_minitimeWed Sep 26 2007, 08:27

Byl jsem zklamám s ochodem lídrů do DH. Něco jsem prohlásil, ale tam je následovat rozhodně nechci.
Klidně bych zůstal v nové GALO-J. Záleželo by samozřejmě, jak by vypadala práce v této allly. Rozhodně tam nechci všechny hráče, kteří se přihlásí. Během týhle války se ukázalo, kdo se do něčeho zapojuje.
Návrat nahoru Goto down
silvie
Vojín
Vojín



Po?et p?ísp?vk? : 12
Join date : 23. 08. 07

Aliance GALO-J? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aliance GALO-J?   Aliance GALO-J? Icon_minitimeWed Sep 26 2007, 16:13

Teď už je dost těžké budovat novou aliv okolí jsou všichni silní hráči porozdělovaní
Návrat nahoru Goto down
man
Vojín
Vojín



Po?et p?ísp?vk? : 4
Join date : 19. 09. 07

Aliance GALO-J? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aliance GALO-J?   Aliance GALO-J? Icon_minitimeSun Sep 30 2007, 21:31

ahoj,tak lidi trochu se vzchopte,vybudovat se dá znova všecko. jménem naší ali galo-s 2 : neblbnu tu proto,abych posluchal brekot a řeči. S 2 je tu aby mohla podpořit galo jako celek. nejsme sice zatím nějak hrozně namakaní,ale neco zvládnem.tak pokud potřebujete pomoct napište.

něco ze starých dob : demokracie jako taková není nikdy.pokud někdo chce vyhrávat tak vždy musí být nějaké velení.pokud to tak není tak je to bordel který nemá budouctnost.druhou světovou taky nevyhrála demokracie,ale vojáci kteří nad sebou měly svoje velitele.tak nějak jsem pochopil že do obrany se nezapojilo tolik vesniček kolik by mohlo.no jsou i tací co se jen schovávaj.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Aliance GALO-J? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aliance GALO-J?   Aliance GALO-J? Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Aliance GALO-J?
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» SESTERSKE ALIANCE GALO-JIH A GALO-SEVER R E F E R E N D U M
» Prechod severnich hracu do Galo Sever

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
GALO :: Informace - GALO :: Důležité oznámení-
Přejdi na: