GALO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GALO

Toto je forum aliance GALO
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 rozloučení..

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Pezzli
Svobodník
Svobodník



Po?et p?ísp?vk? : 56
Join date : 25. 08. 07

rozloučení.. Empty
PříspěvekPředmět: rozloučení..   rozloučení.. Icon_minitimeWed Sep 26 2007, 20:05

toto jsme posílal ally zprávou pro GALO, ale rád bych, aby jste si to také přečetli, protože je to i pro vás všechny. Do nedávna jsme byli jeden tým a srdcem ještě pořád jsme.

hojky všem,
většinou vím, co mám psát, kam řeč směřovat a kam se chci dostat, ale dneska je to pro mě obzvláště těžké a přiznávám se, že doopravdy nevím, co napsat.
Chtěl bych strašně moc poděkovat všem, kteří se účastnili dění v alianci GALO. Byli jsme a stále zajisté tak trošku budeme velmi dobrá parta, která si bude vzájemně pomáhat. Většina z vás mi přirostla neskutečně k srdci a musím říct, že vás mám svým způsobem dosti rád. Jste prostě kamarádi a kamarádky a ač jsme se nikdy neviděli a v podstatě ani neslyšeli, jsem strašně rád, že jsem vás poznal, mnohé i trošku osobněji.
Strávil jsem tu mnoho dní, v podstatě od začátku, od založení účtu jsem patřil pouze ke GALO. Od vstupu jsem nic neočekával, byl jsem absolutně neposkvrněná osoba co se týče aliancí i téhle hry. Postupně jsem se ale snažil přinášet alianci víc a víc. První byly mé nesmělé pokusy v přemlouvání hráčů ke vstupu do aliance. Pár jich přišlo a zůstalo, prá jich přišlo a zase odešlo a někdo se vůbec neozval. S postupujícím časem jsem tomu dával více a více a začal jsem kecat i do chodu jako takového až se ze mě stal mluvči (s krátkým i na konci) zakladatele a snažil jsem se Ivovi odlehčit a pomáhat, což se mi snad vedlo. Během toho jsme tu zažili ledasco, od válek přes usmiřování a uzavírání spojenectví i boje vnitřní, které se vždy urovnali. Leč poslední boj jsme nějak nevyhráli. Nevím jestli to už lidi přestalo bavit se koukat do vybílených sýpek a skladů, nebo zakopávat těla padlých vojáků v boji, nebo co se vlastně stalo. Ale lhostejnost se stala u nás postupně na denním pořádku a tečky začali přibývat, lidé odcházet a tak nějak to šlo z kopce. Přes veškerou snahu jsme to ale s Ivem neudrželi. ač jsme se snažili sebevíc, těch 10 lidí, kteří na něco alespoň reagovali, nám nebylo dostatečných. Proto jsme se rozhodli tak jak jsme se rozhodli. Navíc jsme tím v podstatě usmířili DH, které v podstatě zastavilo útoky na GALO. Nic proti nim nemám, nikdy jsem necítil žádnou zášť proti nim. Je to prostě hra a kdybychom drželi stále tak pospolu jako na začátku, bylo by se to asi nikdy nestalo. Ale kdyby....znáte to.

Děkuju všem, kteří pomáhali chodu aliance a obětovali tomu pěkných pár hodinek. Mohl bych jmenovati, ale určitě bych na někoho zapomněl, navíc myslím, že Ti dotiční vědí, koho jsem myslel. Ostatním mi nezbývá než poděkovat, že nám alespoň zvyšovali ali průměr.

Byl jsem tu s Vámi rád a do budoucna přeju hodně štěstí vám všem i celé alianci, kterou Leo povede zajisté velmi spořádaně a ku prospěchu všech. Děkuji děkuji děkuji. Bylo to s vámi všemi super. Kdykoli se obraťe, srdcem jsem pořád ten GAL z GALO!!!
Vás všechny prosím a apeluji na vás, ano na každého každičkého člena, nenechte ho v tom samotného a monáhejte mu, seč můžete a nenechte to dojít opět tam, kde to právě teďka je, i když se o to budou v budoucnu určitě snažit. Zatněte zuby a nenechte se vyvést z míry tak jak jsme to udělali my! Bojujte o místo na slunci! Bojujte o své osady do posledního muže! Bojujte za svobodu svojí a nezávislost aliance, které jste už tolik obětovali! Bojujte za své kamarády a kamarádky! Bojujte za přátele a každičkého člena aliance! Bojujte ať nezůstane jméno aliance zapomenuto! Bojujte za to, co máte všichni rádi! Bojujte za GALO!!!!

Děkuji děkuji děkuji. Bylo to s vámi všemi super. Kdykoli se obraťte, srdcem jsem pořád ten GAL z GALO!!!

Bojujte za GALO!!!! Viva la Galie! Viva la GALO!!

Nechť vás galská síla všechny porvází!!
Pezzli
Návrat nahoru Goto down
Aserix
Vojín
Vojín



Po?et p?ísp?vk? : 22
Join date : 10. 09. 07
Age : 37

rozloučení.. Empty
PříspěvekPředmět: Re: rozloučení..   rozloučení.. Icon_minitimeMon Oct 08 2007, 21:36

lidi nezlobte se ale odchazim...sami vidite ze se to tady celkem rozpada a dal uz nema smysl tady bejt...po odchodu RaulG a spol (kerej podle nich byl pro nase dobro ale podle me to proste byl zbabelej utok) se to tu rozpada tahle ali uz nema budoucnost...ted uz musi kazdej za sebe a nejlepsi je si asi jinou ali...timto se s vama loucim...rad sem s vami hral,bojoval i farmil...doufam ze se este nekdy na travianu potkame...mejte se a hodne stesti v dalsim hrani... Sad
Návrat nahoru Goto down
 
rozloučení..
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
GALO :: Informace - SEVER :: Důležité oznámení-
Přejdi na: